Bazı Çiçekler Daha Özeldir!

Dünyada sadece Aydost Tepesi’nde yetişen, Latince ismi "İSTANBULENSİS" olan ve İstanbul’un adını alan tek çiçeğin olması bizlere bu projede esin kaynağı oldu. Çiçek gibi saf ve temiz bir gelecek kurmak isteyenlere İstanbul’un yükselen değeri Sultanbeyli’de yeni bir fırsat doğuyor. İnsanı temel alan yerleşim anlayışıyla İSTANBULENSİS Sitesi çağdaş mimarinin sağladığı her türlü konfor ve fonsiyonelliği sizlere sunuyor.

İSTANBULENSİS Sitesi’nin sakinlerinin doğayla birlikte olma imkanları da standartların üzerinde. Mevcut alanın %80’i yeşil alan, rekreasyon ve spor sahaları olarak tasarlandı. Proje, 3286 m2 arsa içerisinde 2+1 ve 3+1 seçenekli 60 adet daireden oluşuyor. Dairelerde mimari tasarım ve yapı malzemeleri seçimi konfor ve kalite değerini yükseltecek üstün nitelikler taşımaktadır.

Geleneksel Mimarinin Avlulu Yerleşim Sistemi İSTANBULENSİS Sitesi’nde

Arsel Yapı, İnsanların özel yaşam alanı olan konutların yanı sıra ortak yaşam alanlarına da ayrı bir önem verdi. Geleneksel yerleşim mimarisi avlulu sisteminin bu projede yaşatılıyor olması bunun güzel bir örneği. Bu sistemde ortadaki geniş avlu ferah bir çevre oluşturulmasına katkı sağlarken, tepesinden inen gün ışığı sayesinde panoramik asansörlerden manzara keyfiyle izlenebiliyor.

KAMPANYALAR
GALERİ
SİZE ULAŞALIM