2 renkli oje

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi 2 Renkli Oje alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 2 renkli oje?

Küvette de kullanılabilen 2 renkli oje en son trend. Bu cihazların avantajı, hem kuru hem de ıslak durumda kullanılabilmeleridir. Uzun zamandır birini kullanan birçok kadının rüyası nihayet gerçekleşiyor; Küvette epiletler. Ancak, ürün açıklamasına özellikle dikkat etmelisiniz. Çünkü herkes ıslak halde kullanılamaz! Lütfen her zaman nem için de tasarlandığından emin olun. Durum böyle değilse, ıslandığında kullanmayın. Epilatörünüzde sabit bir kablo varsa, hiçbir koşulda ıslak veya. ıslak durum kullanın! Aksi takdirde, olası elektrik çarpmaları nedeniyle bu hızla hayatı tehdit edebilir!

Harika çalışır, ilk önce pürüzlü görünseler bile topukluları kesinlikle pürüzsüz ve bebek yumuşak yapar. Bu taşın ne kadar sürdüğünden ve ne kadar çabuk tükendiğinden emin değilim.

Ne yazık ki, cildin farklı bölgelerinin kırmızı sivilce ile doludur ve epilasyondan sonra cilt tahrişi meydana gelir. Bununla birlikte, çoğu zaman cilt tahrişi kısa bir süre sonra kaybolur. Tahriş olmuş cildi aloe vera ile nemlendirici kremlerle tedavi etmek yardımcı olabilir.

Philips gibi bazı üreticiler, bacaklar için bir 2 renkli oje, küçük cilt bölgeleri için kompakt bir ataşman veya yüz ve vücut için bir tane olan kullanışlı bir cihaz ve kaşlar ve ince işler için cımbız içeren epilier setleri de sunmaktadır. Entegre aydınlatma, özellikle çok kısa veya hafif tüyleri çıkarmak istiyorsanız, onunla çalışmayı kolaylaştırır. Son olarak, çıkarılabilir bir epilasyon kafası, ideal olarak su geçirmez ve bu nedenle yıkanabilir olması gereken optimum hijyen için önemlidir.

İplik yöntemi olarak da adlandırılan diş çekme işleminde saç, kök içeren bir iplik ile çıkarılır. İplik yöntemi uzun zamandır Hindistan gibi Orta Asya'da ve Türkiye'de de kullanılmaktadır.

Epilasyon, tıraş veya tüy dökücü krem gibi epilasyon yöntemlerinden önemli ölçüde daha uzun süre çalışır. Vücut kıllarınızı epilize ederseniz, saçın cilt yüzeyine geri dönmesi birkaç hafta sürecektir. Kural olarak, en geç dört hafta sonra tekrar görünürler.

2 renkli oje su altında kullanın: pil ile çalışan kablolar olmadan, çoğu durumda küvette veya duşta da kullanılabilir. Kullanmadan önce kıllar ıslatılırsa, epilasyon çok daha ağrısızdır. Biri de soketsiz çalıştığı için kablolu bir cihazdan daha esnektir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku