Açık parfüm satış

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Açık Parfüm Satış alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Açık parfüm satış?

Doğrudan karşılaştırma tablosuna Burada test serimizde en iyi beş açık parfüm satış ürün sıralamasının yanı sıra en iyi iki ek ürün bulacaksınız. Burada özellikle ucuz iki kopya ve gezi için pratik bir çanta için bir öneri bulabilirsiniz... Hadi gidelim:

Batık saçların bir başka nedeni, saç kökünü tıkayan ölü cilt hücreleridir. Saç doğrudan kökten büyüyemez, ancak yanlara doğru atlatmalıdır.

Özellikle yeni başlayanlar, epilasyon söz konusu olduğunda cihazın ilk kez cilde bırakılması fikriyle mücadele ederler. Sizi burada da güvence altına alabiliriz: Philips ve Braun'un yüksek kaliteli ve güvenli ürünleri ile hiçbir şey bu kadar hızlı olamaz. Bununla birlikte, cildi prosedür için iyi hazırlamak her zaman tavsiye edilir (özellikle ilk tedavi ile).

Bir epilasyon cihazının yapması gerekmez, ancak bir sağlık arkadaşı olabilir. Birçok kadının saçları vücuttan, samimi bölgeden veya koltuk altlarından çıkarırken pragmatizmle ilgilendiğini hayal edebiliyorum. Epilasyon testimde, Philips Satinelle'yi farklı saç uzunluklarına sahip bacak kıllarının çıkarılması için kullandım. Burada küçük, kullanışlı epilatör fiyat-performans oranı açısından gerçekten iyi bir iş çıkarıyor. Ancak Philips Satinelle'nin sadece iki hız seviyesi vardır. Burada çok cılız ve acıya karşı duyarlı olmamalısınız! Basınç kontrolü buraya entegre edilmemiştir, bu nedenle titreşimli kafa yoktur (bu, Braun'un daha yüksek fiyatlı cihazlarında geçerlidir). Ek olarak, satenel sadece kuru epilasyon için kullanılabilir. Epilatör testimde, hassas eklerin seçimi söz konusu olduğunda yüksek fiyatlı epilatörler tamamen kullanıldı. Philips Satinelle'nin fiyat aralığında samimi bölge, koltuk altı alanı veya açık parfüm satış için yüksek kaliteli bir hassas bağlantı bulamazsınız. Temelde bacaklarınızla ilgileniyorsanız, bu cihaz yeterlidir. Belki bir tıraş düzlemi ile bacağınızın tıraşına manuel olarak basmak istersiniz?

Herkesin farklı bir acı hissi vardır, ancak genel olarak şunu söyleyebiliriz: epilasyon sırasındaki ağrı saçınızın ne kadar kalın ve yoğun olduğuna bağlıdır. Özellikle ilk kez bir zip ve bıçak hissedebilirsiniz, ancak bu kesinlikle katlanılabilir ve dayanabilir.

Dövmeciler genellikle dövmeli alanlarda epilasyon kullanılmasını tavsiye eder. Bu süreçte, saç köklerine ek olarak, cildin de renk çekilebilme riski vardır, böylece dövmenin görüntüsü kalıcı olarak kaybolabilir ve artık güzel görünmez.

Yeni neslin açık parfüm satış bana çok şey vaat ediyor, ancak soğuk balmumu şeritlerine, ıslak tıraş makinelerine veya geleneksel balmumuna alternatif olabilirler? Testimin dibine indiğim ve testte olağan olanların hepsine sahip olduğum tam olarak bu soruydu. Raporumu okuyabilir ve / veya testteki raporları okumak için zaman ayırabilirsiniz. Buraya gelmek için uzun bir yoldu.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku