Açık pudra

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Açık Pudra alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Açık pudra?

Vücut kıllarının bir kadın olarak olağan yerlerde çıkarılıp çıkarılmadığı sorusu genellikle sosyal sözleşmeler ve her zamanki güzellik ideali ile belirlenir. İyi ya da kötü bulabilirsiniz, gerçek şu ki çoğu kadın ve kız ideal olanı taklit eder. Saçların nasıl çıkarılacağı sorusu, her kadının kendisi için karar verebileceği ve karar vermesi gereken bireysel bir sorudur. Her ikisinin de avantajları değil dezavantajları vardır ve en azından ilgili cilt tipine ve hangi yöntemin daha uygun olduğu ağrıya duyarlılığına bağlı değildir. Bir tıraş nispeten hızlı bir şekilde yapılır ve sadece ucuz bir yük tıraş makinesi ve biraz köpük gerekli olsa da, epilasyon daha karmaşıktır, daha yüksek edinim maliyetleri vardır ve her şeyden önce önemli ölçüde daha fazla acıtır. Sonuç daha pürüzsüzdür ve en kapsamlı tıraşın bile yapabileceğinden çok daha uzun sürer. Bir bıçağı kullanmayı seviyorsanız veya cızırtılı anız sadece birkaç gün sonra yorgunsa, kesinlikle bir açık pudra denemelisiniz.

Tıraştan farklı olarak, cilt dört haftaya kadar pürüzsüz kalır. Başlangıçta, bu tür epilasyon biraz ağrılıdır, ancak her uygulamada saçlar daha ince hale gelir ve koparılması daha kolaydır. Ağrı zamanla kaybolur.

Başka bir ek, hala düzenli ve şimdi kullanmayı sevdiğim büyük vücut soyma fırçası . Hipoalerjenik, küçük iplikler ölü cilt hücrelerini nazik ve etkili bir şekilde temizler ve böylece hücre yenilenmesini uyarır.

Kendi deneyimlerime göre, çok yönlü mükemmel bir açık pudra bulmanın ne kadar zor olabileceğini biliyorum. Seçim çok büyük ve sürekli olarak yeni modeller ekleniyor, bunların hepsi daha da iyi bir sonuç vaat ediyor. Ve sonra çok sayıda epilasyon ekinden ve soğutma eldivenleri veya masaj silindirleri gibi diğer aksesuarlardan bahsetmedim.

Ancak, görüşler büyük farklılıklar göstermektedir. Çünkü duşta veya. kıllar da küvette yumuşar. Sonuç: epilatörün silindirleri, yakaların üzerinde daha kötü bir şekilde paketlenebilir, en kötü ihtimalle kıllar kayar. Ağrı kesici ıslak kullanıldığında da küçük olduğundan, birçoğu duş almadan önce epilasyonu tercih eder, ancak cildin su ile iyice ve - ideal olarak - daha sonra bir soyma ile temizlenmesini tavsiye eder. Bu önlem saçın zamanla büyümesini önler. Kullanımdan sonra (soğutma) bakım losyonu zorunlu programın bir parçasıdır.

Çok büyük seslere neden olmadan pürüzsüz bacaklar sağlar. Hiçbir şekilde çalışmayan çok sessiz cihazların motoru daha zayıftır. Sadece gürültüyü en aza indiren özel bir sessizlik sistemine sahiptirler.

İyi açık pudra bir başka özelliği de eklerin seçimidir. Ürünü vücudunuzun her yerinde kullanmak istiyorsanız, samimi bölge ve yüz için bir eke ihtiyacınız vardır. Bu ataşmanlar, çok nazik oldukları koltuk altı altındaki epilasyon için de uygundur. Normalde büyük bağlanma ile, hassas bölgelerde aynı anda birçok saç çıkarılır, bu da büyük ağrı ve cilt tahrişine yol açabilir. Küçük bir bağlantı sadece küçük bir alanı işler, bu nedenle stresler çok daha düşüktür. Ucuz satın alırsanız, iki kez satın alırsınız. Bu söz, bir epilier satın almak için de geçerli olabilir. Ucuz ürünlere ulaşmayın çünkü çok daha az silindire sahiptirler ve epilasyonu çok daha acı verici hale getirirler. burada çok daha nazikçe çalışın, cildiniz size teşekkür edecektir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku