Açık ton pudra

★★★★☆

Açık ton pudra fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. Açık ton pudra ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Açık ton pudra?

Ek olarak, optimum epilasyon sonucu elde etmek için cildin her zaman sıkılaştırıldığını not etmelisiniz. Bazı açık ton pudra küçük tüyleri kaldırmaya ve doğrudan cımbızlara götürmeye yardımcı olan küçük ataşmanlar vardır. Bu sonucu çok daha temiz hale getirir ve daha az işiniz olur.

Balmumu ile epilasyon prensibi epilasyon ile aynıdır. Saç kök ile birlikte çıkarılır ve balmumu şeridinde kalır. Bir pislik ile şerit deriden çekilir ve böylece saçla birlikte yırtılır.

Önerileri tamamen önlemekten daha acı verici bir şekilde satın almak için mevcut test raporlarını kullanın veya. işlev bağlanır bağlanmaz her zaman kullanıma hazırdır. Daha yavaş hız saçı nazikçe temizler ve bu nedenle tamamen kopmaz. Bu şekilde epilasyon ve satın almak için ücretsiz, birini kullanın

Su ile epilasyon özellikle yumuşaktır, bu nedenle güzelliği kullanırken çok fazla acı çekmenize gerek yoktur. Bunun çalışması için açık ton pudra ve ustura (eğirmen bağlantısı varsa) su geçirmez olmalıdır. Birçok modelde durum böyledir. Islak ve kuru veya benzeri bilgilere dikkat edin.

Cihaza ek olarak, altı ek alacaksınız. Saçları küçük alanlardan çıkarmak için tasarlanmış bir temizleme fırçası da vardır. Cihazın tüm parçalarını saklamak için bir çanta alacaksınız.

Özellikle yeni başlayanlar, epilasyon söz konusu olduğunda cihazın ilk kez cilde bırakılması fikriyle mücadele ederler. Sizi burada da güvence altına alabiliriz: Philips ve Braun'un yüksek kaliteli ve güvenli ürünleri ile hiçbir şey bu kadar hızlı olamaz. Bununla birlikte, cildi prosedür için iyi hazırlamak her zaman tavsiye edilir (özellikle ilk tedavi ile).

Evet, doğru okuyun, burada ekstra bir pedikür eki de var . Bu Philips Satinelle Prestige açık ton pudra Seti kadar etkili olmasa da, yine de güzel bir ek .

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku