Ağzından köpük çıkaran kurbağa

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Ağzından Köpük çıkaran Kurbağa alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Ağzından köpük çıkaran kurbağa?

Panasonic ağzından köpük çıkaran kurbağa elinde iyi yatıyor ve oldukça ağır. Genel olarak, aynı zamanda yüksek kalite etkisine sahiptir. Ayrıca iki seviyesi vardır, ancak daha yavaş seviyenin de çok fazla gücü vardır. Açıldığında, düşük seviyede bile son derece yüksek.

Tüm modeller saçları çıkarır. Bazıları ağrıyı hafifletmek için epilasyon sırasında cildi soğutur. Birlikte verilen ekler cihazların işlevlerini genişletir: Koltuk altlarının altında bir tıraş eki kullanırsınız, örneğin, daha uzun saçları kısaltmak için bir düzeltici uygundur. Cildin veya yüzün hassas bölgeleri için özel ataşmanlar da pratiktir. Bazı cihazlarda kaşlar için bir tarak bağlantısı veya soyma veya pedikür aksesuarları bulunur. Cilde masaj yapmak için fırçalar da vardır.

Pratik test sırasında, test uzmanları cihazları birkaç ay boyunca kapsamlı bir şekilde test etme görevine sahipti. Her test cihazı tarafından, uygulamanın sonuçlarının kaydedildiği bir protokol hazırlanmıştır. Testler yukarıda belirtilen kriterlere göre yapılmıştır.

Sizi elinize alıyoruz ve bu ağzından köpük çıkaran kurbağa testi ile modern cihazların gerçekten neler yapabileceğini gösteriyoruz. Burada Braun, PhillipsPanasonic, Bosch ve Remington gibi en popüler markaların mevcut test kazananlarını bulacaksınız.

Bikini ve önkollar için neredeyse en iyisi sadece bir hızda çalışır. Kit, çalışma kafasını temizlemek için sadece bir fırça içerir. Buradaki cımbız metalden yapılmıştır.

Bazı kullanıcılar pilin bir süre sonra tam şarj olmayacağından şikayet etti. Bu nedenle, ek bir maliyetle mümkünse garantiyi uzatmak en iyisidir, sadece pili de kapsadığından emin olun.

Bacaklar / kollar: Doğası gereği nispeten duyarsız olan bu vücut bölgeleri kesinlikle ağzından köpük çıkaran kurbağa alanıdır. Saçları koparmak burada çok fazla acıtmaz - özellikle tekrarlanan kullanımdan sonra. Ek olarak, vücut yüzeyi kırışıklıklar, dar alanlar veya.Ä. Burada geniş bir alan bulunur, bu da epilasyonun hızla ilerlediği anlamına gelir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku