Akne karşıtı nemlendirici

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Akne Karşıtı Nemlendirici alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Akne karşıtı nemlendirici?

Panasonic'i özellikle akne karşıtı nemlendirici için tavsiye edemeyiz. Bununla birlikte, ağrıya özellikle duyarlı değilseniz, onunla uygun fiyatlı markalı bir ürün alacaksınız.

Bir tüy dökücü krem kullanılarak saçların çıkarılması da epilasyon yöntemlerinden biridir. Bu nedenle saç sadece yüzeyde çıkarılır. Kremlerde bulunan aktif bileşen kuvvetli alkalidir ve çoğunlukla tiyoglikolik asidin potasyum ve amonyum tuzlarını içerir. Bu maddeler saçtaki kreatini parçalar. Bu, vücudun dışındaki saçları çıkarmayı kolaylaştırır.

Bir kadın sakalı farklı şekillerde çıkarılabilir. Burada sunulan cihazlarla, kesilebilir veya epilasyon yapılabilir. Kırpma sırasında saç kökün hemen üstünde iyice kesilir. Duruma bağlı olarak, bu işlem saçın büyümesine bağlı olarak sürekli bir sonuç için birkaç günde bir tekrarlanır. Epilasyon sırasında saç ve kök hafifçe koparılır. Sonuç dört haftaya kadar sürer. Cihazlar gerçekten kalıcı bir kaldırma için uygun değildir. Bu, dermatolog veya güzellik uzmanı tarafından genellikle lazer tedavileri şeklinde uzun süreli tedaviler gerektirir.

Temel olarak, akne karşıtı nemlendirici vücudun her yerinde epilasyon için uygundur. Editör ekibimiz sizin için küçük bir rehber hazırladı, bu da belirli bölgeleri epilasyon yaparken nelerin dikkate alınması gerektiğini açıklıyor.

Uzman Hartmann, haftada bir kez düzenli soyulmanın sadece ölü cilt hücrelerini çıkarmak için değil, aynı zamanda batık tüyleri önlemek için de yararlı olduğunu söylüyor.

Bu makalelerin her birinin kendi yararı vardır. Masaj silindiri ekleri, örneğin epilasyon sırasında ağrıyı hafifletmeye yardımcı olur. Daha dar cımbızlar bikini bölgesi ve yüzdeki epilasyon için tasarlanmıştır. Tüm epilatörler bu ataşmanlarla donatılmamıştır ve ne kadar cımbız ve ataşman varsa, epilatör o kadar pahalıdır.

Bir epilasyon cihazının yapması gerekmez, ancak bir sağlık arkadaşı olabilir. Birçok kadının saçları vücuttan, samimi bölgeden veya koltuk altlarından çıkarırken pragmatizmle ilgilendiğini hayal edebiliyorum. Epilasyon testimde, Philips Satinelle'yi farklı saç uzunluklarına sahip bacak kıllarının çıkarılması için kullandım. Burada küçük, kullanışlı epilatör fiyat-performans oranı açısından gerçekten iyi bir iş çıkarıyor. Ancak Philips Satinelle'nin sadece iki hız seviyesi vardır. Burada çok cılız ve acıya karşı duyarlı olmamalısınız! Basınç kontrolü buraya entegre edilmemiştir, bu nedenle titreşimli kafa yoktur (bu, Braun'un daha yüksek fiyatlı cihazlarında geçerlidir). Ek olarak, satenel sadece kuru epilasyon için kullanılabilir. Epilatör testimde, hassas eklerin seçimi söz konusu olduğunda yüksek fiyatlı epilatörler tamamen kullanıldı. Philips Satinelle'nin fiyat aralığında samimi bölge, koltuk altı alanı veya akne karşıtı nemlendirici için yüksek kaliteli bir hassas bağlantı bulamazsınız. Temelde bacaklarınızla ilgileniyorsanız, bu cihaz yeterlidir. Belki bir tıraş düzlemi ile bacağınızın tıraşına manuel olarak basmak istersiniz?

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku