Armani parfüm özel seri

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Armani Parfüm özel Seri alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Armani parfüm özel seri?

Tekrar tekrar okuyucular tarafından böyle bir cihaza ihtiyaç olup olmadığı sorulur. Normal bir armani parfüm özel seri yeterli olmaz? Dürüst? İlk cihazlar birkaç yıl önce piyasaya çıktığında kendimize aynı şeyi sorduk.

Epilasyondan sonra nemlendirici bir krem cilt tahrişini yatıştırır. Özellikle Aloe Vera'nın burada iyi bir etkisi var. Gerçekten: ertesi gün cildim pürüzsüz hissediyor. Kırmızı noktalı kaz tüyü yığınlarından neredeyse hiç bir şey kalmadı.

Süper esnek kafaları seviyorum ve kullanımı da harika! Ön tarafta koyu saçlarım olduğunu ve tam olarak çalışması gereken şemaya uyduğumu söylemeliyim, ancak bazı durumlarda ince saçlarım var.

İlk geçiş sırasında birçok saç çıkarılır, ancak hepsi kökten çıkarılmaz. Philips armani parfüm özel seri sadece bir hız seviyesi olduğundan, tüm saçları çıkarmak için aynı yere daha sık gitmeniz gerekir.

Ayarlanabilir bir hız da, özellikle epilatörü yüz veya samimi bölgede kullanmak istiyorsanız önemli bir kriterdir. Bu amaçla, farklı boyutlardaki ekler pratiktir.

Bununla birlikte, özellikle koltuk altlarında, kullanımdan hemen sonra tüm parfümleri, deodorantları ve diğer tahriş edici bakım ürünlerini kullanmadığınızdan emin olun. Test cihazlarımızın deneyiminden ve geri bildirimlerinden hassas ciltler için bir bakım kremi öneriyoruz. En iyi şey parfüm, koruyucu ve yapay katkı maddeleri olmayan bir krem olacaktır.

Testimizde, her armani parfüm özel seri bikini alanında eşit derecede iyi bir şekilde tamamlayamadı. Özellikle bu noktada cilt çok hassastır ve saçlar oldukça kalındır ve çok sıkıca tutturulmuştur. Bununla birlikte, her zaman profesyonel ağda için paranız yoksa veya günlük tıraştan tasarruf etmek istiyorsanız, epilasyon bu noktada birkaç hafta boyunca sinir bozucu saçlardan kurtulmanın çok iyi bir yoludur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku