Avene kapatıcı

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Avene Kapatıcı alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Avene kapatıcı?

Yüz: Epilasyon kafasının alanını azaltan özel avene kapatıcı. Alternatif olarak, özel olanları doğrudan kullanabilirsiniz - dar bir epilasyon yüzeyi çok önemlidir. Daha yavaş ve daha yumuşak bir dönüş de mantıklıdır

Bikini ve önkollar için neredeyse en iyisi sadece bir hızda çalışır. Kit, çalışma kafasını temizlemek için sadece bir fırça içerir. Buradaki cımbız metalden yapılmıştır.

Bu gece belirli uygulama türlerini görmek için buluşacaksınız. Uzun zaman önce özellikle epilier kafası alanındaki beş cihazın gözeneklerinde. çok hızlı bir şekilde sunun ve suda kullanırken herhangi bir dezavantaj olup olmadığını da öğreneceksiniz.

Bikini bölgesi için avene kapatıcı için denemeler, samimi alanda saç özgürlüğünü sağlamak için de pratiktir. Doğru aksesuarla, vücudunuzu tüm alanları için, yani kaşlar için olduğu gibi ve çok daha fazlası için kullanabilirsiniz. Fırçalar ayrıca bazı modellerde ek olarak bulunur. Masaj ve preparatın yanı sıra epilasyon öncesi ve sonrası cildin bakımı için kullanılırlar.

Dr. Melanie Hartmann açıklıyor: Vücut derisi - özellikle bacak bölgesinde - genellikle oldukça kurudur çünkü çok fazla yağ bezi yoktur. Bir epilasyon cildin üst tabakasını alır ve ayrıca nem alır. Bu nedenle, epilasyondan sonra cilde bol miktarda nem verilmelidir, örneğin bir vücut kremi veya bir losyon. Burada size mikroplastik içermeyen kozmetik ürünler gösteriyoruz.

Epilasyondan önce cildi önceden duş almalı veya yıkamanız gerekir. Bir soyma veya eldiven kullanın. Bu, saçınızı kaplayabilecek ölü cilt hücrelerini çıkarmanıza izin verir. Masaj, ağrıyı azaltan kan dolaşımını destekler.

Koltuk altlarının altındaki saçlar avene kapatıcı ile kolayca çıkarılabilir. Bazen bu biraz daha acı vericidir, bu nedenle vücudun hassas bölgeleri için özel ataşmanları vardır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku