Avon kırmızı mat ruj dilan

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Avon Kırmızı Mat Ruj Dilan alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Avon kırmızı mat ruj dilan?

Epilizatörler pürüzlüdür: Yuvarlanan silindir üzerinde düzenlenmiş birçok küçük cımbız saçı alır ve saç kökleriyle birlikte yırtır. Bir avon kırmızı mat ruj dilan iyice çalışırsa, tekrarlama sadece bir ila iki hafta sonra gereklidir. Ve uzun vadede, kıllar - ve acı - gittikçe azalıyor.

Yedi ekstra sayesinde, cihaz iyi bir saç çıkarıcıya ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir: bir LED lamba, yatıştırıcı epilasyon için aloe vera ile bir masaj kapsülü, bir ustura, güçlü bir azgın sökücü, soyma fırçası ve bir bikini hattı bağlantısı. Pratik: Kullanım talimatları Almanca ve anlaşılması kolaydır. Tasarımı narin esmer pembe ile beyaz ve güzel.

Ayrıca, özellikle cildin çok hassas olduğu yerde yüzünüzü tıraş ettiyseniz, epilasyondan sonra tatlı bademlerle böyle batık saç oluşumunu önleyen bir nemlendirici veya yağlı bir ürün kullanmayı unutmayın.

avon kırmızı mat ruj dilan su geçirmez varyantın avantajları vardır: Isı ana gözenekleri açtığından, birçok kullanıcı duşta veya küvette epilasyon çok daha hoş bulur. Cihaz ayrıca ıslak saçlarla herhangi bir sorun olmadan başa çıkmak zorundadır, bu her zaman böyle değildir. Suyun epilasyonun ortasında bitmemesi için kalıcı bir pil de gereklidir. Elbette, cihazı kuru koşullarda da kullanabilirsiniz. En büyük dezavantaj daha yüksek fiyattır, çünkü genellikle saf parçaların iki katı maliyet, cihazlar tamamen sıkı değildir, su damlaları nüfuz edebilir ve hasara yol açabilir.

İçeriği yükle Epile en iyisi olduğunda? Bacaklara, samimi bölgeye ve Co'ya sahip olmanız önerilir. akşamları kendinizi saçtan kurtarmak için - o zaman küçük cilt tahrişinin ertesi sabah ortadan kalkacağı garanti edilir.

Depilasyondan önce cilde masaj yapabileceğiniz ve soyabileceğiniz vücut için üç fırça da dahil olmak üzere birçok ekstra ile birlikte verilir. Mumlu saçlar derin masaj bağlantısı ile serbest bırakılabilir.

Tıraş olurken, ağrı sınırlıdır, elbette, cildinizi keskin bıçaklarla kesersiniz. Kesikler daha sonra birkaç gün daha ağrıya neden olur ve bazen çirkin yara izleri bırakır. Epilasyon sırasında işler çok farklı görünüyor: avon kırmızı mat ruj dilan saçı saç kökünden çıkarırsa büyük acıdan kaçınılamaz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku