Axel parfüm fiyatları

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Axel Parfüm Fiyatları alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Axel parfüm fiyatları?

axel parfüm fiyatları Epilerer'a kadar, saçları kökten koparan cımbız sayısı değişir. Aşağıda geçerlidir: ne kadar cımbız olursa, sonuç o kadar iyi olur ve uygulama daha yumuşak olur.

Dr. Melanie Hartmann açıklıyor: Vücut derisi - özellikle bacak bölgesinde - genellikle oldukça kurudur çünkü çok fazla yağ bezi yoktur. Bir epilasyon cildin üst tabakasını alır ve ayrıca nem alır. Bu nedenle, epilasyondan sonra cilde bol miktarda nem verilmelidir, örneğin bir vücut kremi veya bir losyon. Burada size mikroplastik içermeyen kozmetik ürünler gösteriyoruz.

LED işlevi cildinizin sadece epilasyon yapmak istediğiniz kısmını aydınlatır - böylece artık tüyleri göz ardı etmezsiniz. Ancak çok sert basmanız gerekse bile kırmızı bir LED yanar.

Suya dayanıklılık Su geçirmez axel parfüm fiyatları ile seçenekleriniz vardır: Cihazı duşta mı yoksa kuru olarak mı kullanacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Islak epilasyon cihazları resmi olarak su geçirmezdir, ancak daha ucuz cihazlarla bireysel damlaların elektroniğe nüfuz etmesi ve zarar vermesi olabilir. sadece kuru olarak kullanabilirsiniz. Cihazlar genellikle önemli ölçüde daha ucuzdur.

Tıraş eki de mükemmel çalışıyor, ancak tüm alanları epile edebildiğimde artık buna ihtiyacım yok. Kornea törpüsü bana komik bir alet olarak göründü, ancak bana daha iyi talimat verdi: sahip olduğum diğer elektrikli törpülerden daha verimli çalışıyor.

Masaj fonksiyonlu bir cihaz, hassas insanlar için özellikle tavsiye edilir, çünkü ayrıca depolanacak alanlara masaj yapar ve böylece ağrıyı hafifletmeye yardımcı olur. Her model için farklı masaj teknikleri kullanılır. Yüksek frekanslı masaj özellikle etkili ve hoştur, ancak birçok cihaz sadece titreşim masajı veya basit masaj silindirlerine sahip bir masaj sunar.

Evet, doğru okuyun, burada ekstra bir pedikür eki de var . Bu Philips Satinelle Prestige axel parfüm fiyatları Seti kadar etkili olmasa da, yine de güzel bir ek .

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku