Babe gözenek sıkılaştırıcı tonik

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Babe Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Babe gözenek sıkılaştırıcı tonik?

İlk olarak, doğru tip babe gözenek sıkılaştırıcı tonik seçilmelidir. Kılavuzlar yalnızca yüz için kullanılabilir. Öte yandan, elektrikli olan, vücudun hassas cilde sahip diğer kısımları için de kullanılabilir.

Kompakt bikini ve çok yönlü, pratik ve çekici bir görünüm için renkli desenlerle boyanmıştır. Varsayılan olarak, hızı kapatmak ve değiştirmek için kullanılan düğme yan tarafın ön tarafında bulunur.

Aşağıdakileri hem duşta hem de kuru arazide kullanabilirsiniz. Islak epilasyon ile cildinizin ılık suyun altında rahatlaması ve gözeneklerin açılması avantajına sahipsiniz. Bu acıyı biraz azaltır.

Böylece epilasyondan önce ve sonra bakım için çok şey elde edersiniz . Yeni bir babe gözenek sıkılaştırıcı tonik satın alırsam sadece bu tür setleri almamın bir nedeni. Epilasyon cildi tahriş eder ve doğru hazırlık ve bakım olmadan hoş olmayan bir cilt hissi kalabilir - ancak bunu böyle bir setle önlersiniz .

Cihaz tüm vücut üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Duştan ayrılmadan köpüğü kullanabilirsiniz. Ayrıca arka aydınlatması var. Bu modelde sadece iki hız var. Aşağıdakiler mevcuttur: düzeltici, masaj cihazı, sınırlayıcı, tıraş.

İktidara kadınlar - bu benim sloganım, en azından bu durumda. Hayır, endişelenme, bu aşırı özgürlerden biri değilim. Aksine, aslında çok hoş ve kolay bakım gerektiren bir insanım, sevdiğim kişi burada durmama izin vermemiş olsa bile ..

Cihazdaki hassas mini cımbızlar nedeniyle kısa saçları kendiniz kolayca çıkarabilirsiniz. Bu size iyi epilier sonuçlardan fayda sağlayacaktır. babe gözenek sıkılaştırıcı tonik masaj silindirleri ile donatıldığından, epilasyon daha az ağrı olarak algılanır. Diğer cihazlarla karşılaştırıldığında, bu saç çıkarıcı küçük bir ışığa sahiptir. Işık en iyi saçları bile tanır ve kolayca çıkarabilir. Cihazın teslimat kapsamı sadece bir epilasyon cihazı değil, aynı zamanda ataşmanlar ve mini bir ustura da içerir. Küçük ustura, vücudun hassas bölgelerinde saçın ağrısız kısalması için uygundur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku