Bacak bronzlaştırıcı

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Bacak Bronzlaştırıcı alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Bacak bronzlaştırıcı?

Farklı bacak bronzlaştırıcı türleri vardır İlk kez bir tane alıp deniyorsanız, size uygun olanı seçmelisiniz. Günümüzde çoğunlukla cımbız var. yaylar ve dönen diskler nadiren bulunur. Cımbızla bir tane almayı düşünüyorsanız, birkaç şeyi düşünmelisiniz:

Daha önce de belirtildiği gibi, daha hızlı bir başlangıç olarak: önce cihazı görünmez bir yerde denemelisiniz. Daha sonra kızarıklık veya cilt reaksiyonlarını göremiyorsanız, kaşlarınıza gidebilir. İki parmağınızı takın ve cildi ayırın ve daha da iyi bir tane elde etmek ve aynı zamanda küçük tüyleri kavramak için aynı anda sıkın. Sonra epilasyon yapılacak yerlerin üzerinden geçersiniz. Üzerine ek baskı uygulamadan cildin üzerinde hafifçe kaymasına izin vermek yeterlidir. Bu sadece cildinizi gereksiz yere zorlar ve tahriş eder. Tüm kıllar ilk kez yakalanmadıysa, tüm kıllar gidene kadar işlemi tekrarlayın.

Philips.deDaha fazla okuFotoğraf: HERBLIZDaha fazla fotoğraf: Anna Shvets // PexelsDaha fazla bilgi edinin Kaynak: Park Street via UnsplashDaha fazla bilgiKaynak: ghdDaha fazla oku Kapak resmi: QVC BeautyblogDaha fazla fotoğraf: RemingtonDaha fazla oku

Saçı ve kökü çıkarabilmelidir. Sadece cildin yüzeyinden kırmamalı. Bu muhtemelen satın alırken en önemli kriterdir. Ancak, her bacak bronzlaştırıcı buna uymaz.

Mayleen bizim kelime hokkabazımız ve her zaman sloganı ile çalışma tipinde: asıl şey hareket etmesidir! Beden, aynı zamanda kalp. Bir foodie ve moda aşığı olarak, her zaman sizin için en trend yaşam tarzı trendlerini arıyor.

Tahtada mükemmel yöntem sorununu cevaplayamazsınız. Saçları kalıcı olarak çıkarmak istiyorsanız, sonuçları daha uzun süren seçenekleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Tüy alma işlemine çok az zaman harcayabiliyorsanız, tıraş seçmeniz daha olası olabilir. Yani her yöntemin avantajları ve dezavantajları vardır. Bunu biliyorsanız, karar genellikle daha kolaydır.

Philips Satinelle Advanced, Philips bacak bronzlaştırıcı bizim için ikinci en iyisi. S tasarımı sayesinde öncekilerden daha kullanışlı ve hoştur ve aynı zamanda işlevleri açısından daha iyi bir sınıftır. Tamamen kablosuz olarak uygulanabilir, duşta yanınıza alınabilir ve entegre bir SmartLight ile epilasyon için küçük, ince kıllar aramasını kolaylaştırır. Seramik cımbızlar ayrıca daha kısa saçların daha iyi kavranmasını sağlar ve böylece daha iyi ve daha pürüzsüz bir sonuç sağlar. Sadece eksik aksesuarlar ve nispeten yüksek fiyat bir dezavantajdır. Aksi takdirde: üst!

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku