Polietilen köpük bant

★★★★☆

Bu sefer size rakipsiz fiyatlarla en iyi Polietilen Köpük Bant alternatiflerinin harika bir listesini sunuyoruz. Hem de ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilir, listeden size en uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz. Bu bir mucize!

En iyi kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Polietilen köpük bant?

Başlangıçta açıklandığı gibi, bikini çizgisi, gövde ve yüz için polietilen köpük bant hepsi aynı veya. benzer şekilde yapılandırılmıştır. Bununla birlikte, ek işlevlerinizde farklılık gösterirsiniz. Burada sizin için bazılarının neler sunabileceğini ve neler sunabileceğini listeledik:

Masaj fonksiyonu Birçok cihaz epilasyon sırasında olası ağrıyı hafifletmek için masaj fonksiyonlarına sahiptir. Ucuz modellerle, basit masaj silindirleri genellikle daha pahalı cihazlarla epilier kafaya oturur, yüksek frekanslı titreşimler masaj etkisi yaratır. Bu cildi rahatlatmalı ve epilasyonu daha keyifli hale getirmelidir. Tabii ki, bu konfor fonksiyonu kesinlikle gerekli değildir.

Facebook Ireland Limited, Google Ireland Limited, Pinterest Europe Limited, Microsoft Ireland Operations Limited, OS Data Solutions GmbH & Co. KG, Otto Group Media GmbH, Ströer SSP GmbH .

polietilen köpük bant saç epilasyonunun çok ötesine geçer. Tıraş eki, düzeltici eki veya temizleme fırçası ile de değiştirilebilen değiştirilebilir bir epilasyon kafası istiyorsanız, yüz ve vücut için çok işlevli bir cihaz kullanmalısınız. Braun'unki gibi modeller sadece uzun çalışma süreleri ve güvenilir pilleri ile ikna etmekle kalmaz, aynı zamanda tüm vücut ve her türlü epilasyon için karşılaştırmaya hazırdır. Bikini bölgesindeki veya yüzündeki cımbızlar ciltte çok ağrılıysa, yüz eki kullanabilirsiniz.

Depilasyondan önce cilde masaj yapabileceğiniz ve soyabileceğiniz vücut için üç fırça da dahil olmak üzere birçok ekstra ile birlikte verilir. Mumlu saçlar derin masaj bağlantısı ile serbest bırakılabilir.

Yırtıcı kremler de genellikle hoş olmayan bir koku alır ve / veya cilt tahrişini tetikleyebilir. Hala tüy dökücü bir krem denemek istiyorsanız, hassas ciltler için bir ürün kullanmalısınız.

polietilen köpük bant kullanırken, yüzü önceden temizlemeye her zaman dikkat etmelisiniz. İdeal olarak, elektrikli cihazların sıklıkla donatıldığı bir temizleme fırçası kullanılmalıdır. Temizlik, yüzün temiz ve gres içermemesini sağlar, çünkü bu epilasyonu daha etkili hale getirir. Bazı bebek tozları da bu amaçla önceden kullanılabilir. Şimdi yüz üzerinde eşit ve sürekli olarak aşırı hassasiyetle yönlendirilmelidir. Kullanımdan sonra, cildi rahatlatmak için her zaman ek yüz bakımı önerilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku